Past Log (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: more
jv: pepaké

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Module
jv: Modul

en: Location
jv: Lokasi

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Operation
jv: Operasi

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
