Past Log (7.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: more
fil: marami pa

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
