Past Log (7.x-1.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Severity
ht: Severite

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
