Past Log (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (24 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Info
ml: വിവരം

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
