Past Log (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: more
sq: tjetër

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Severity
sq: Rendësia

en: Referrer
sq: Referues

en: Operation
sq: Veprimi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
