Patch manager (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Development
af: Ontwikkeling

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: Configure
af: Verstel

en: Created
af: Geskep

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -
