Patch manager (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Development
am: ልማት

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Name
am: ስም

en: Path
am: ዱካ

en: Configure
am: ውቀር

en: Sort by
am: ደርድር

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
