Patch manager (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Development
ar: التطوير

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Configure
ar: ضبط

en: Created
ar: الإنشاء

en: Module
ar: الوحدة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Simple List
ar: قائمة بسيطة

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
