Patch manager (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Development
ast: Desendolcu

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Configure
ast: Configurar

en: Created
ast: Fechu

en: next ›
ast: siguiente ›
