Patch manager (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Development
bg: Разработка

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: Path
bg: Път

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Created
bg: Създадено

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
