Patch manager (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Module
bn: মডিউল

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
