Patch manager (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Created
bs: Kreiran

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
