Patch manager (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Development
ca: Desenvolupament

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Issue
ca: Edició

en: Configure
ca: Configura

en: Created
ca: Creat

en: Module
ca: Mòdul

en: Simple List
ca: Llista simple

en: Node: Type
ca: Node: Tipus

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Scan
ca: Escaneja

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
