Patch manager (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Development
cs: Vývoj

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: Configure
cs: Nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Module
cs: Modul

en: Desc
cs: Sestupně

en: Simple List
cs: Jednoduchý seznam

en: Node: Type
cs: Uzel: Typ

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
