Patch manager (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Path
cy: Llwybr

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
