Patch manager (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Development
da: Udvikling

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Path
da: Sti

en: Issue
da: Udgave

en: Configure
da: Konfigurér

en: Created
da: Oprettet

en: Module
da: Modul

en: Desc
da: Faldende

en: Simple List
da: Simpel liste

en: Node: Type
da: Indlæg: Type

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Scan
da: Indlæs

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
