Patch manager (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Module
el: Μονάδα

en: Desc
el: Φθί

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
