Patch manager (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: Title
es: Título

en: Development
es: Desarrollo

en: List
es: Listado

en: Description
es: Descripción

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: Path
es: Ruta

en: #
es: Nº

en: Issue
es: Incidencia

en: Configure
es: Configurar

en: Created
es: Creado

en: Module
es: Módulo

en: Simple List
es: Lista sencilla

en: Node: Type
es: Nodo: Tipo

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: next ›
es: siguiente ›

en: Apply
es: Aplicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Patches
es: Parches

en: Scan
es: Escanear

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: ‹ prev
es: ‹ anterior
