Patch manager (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Development
et: Arendus

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: #
et: nr

en: Configure
et: Seadistus

en: Created
et: Loodud

en: Module
et: Moodul

en: Desc
et: Kahanev

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: ‹ prev
et: ‹ eelmine

en: Asc
et: Kasvav
