Patch manager (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Development
eu: Garapena

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Created
eu: Sortua

en: Module
eu: Modulua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Scan
eu: Eskaneatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
