Patch manager (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Development
fi: Kehitys

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku

en: Issue
fi: Numero

en: Configure
fi: Määrittele

en: Created
fi: Luotu

en: Module
fi: Moduuli

en: Simple List
fi: Yksinkertainen lista

en: Node: Type
fi: Solmu: Tyyppi

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: ‹ prev
fi: < edellinen
