Patch manager (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: Path
fil: Landas

en: Configure
fil: Ayusin

en: Created
fil: Inilikha

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
