Patch manager (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Development
gu: વિકાસ

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Apply
gu: લાગુ કરો
