Patch manager (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Development
hi: उद्विकास

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Add
hi: जोड़ें

en: Path
hi: मार्ग

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Created
hi: निर्मित

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Desc
hi: अवरोही

en: Simple List
hi: सामान्य सूचि

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: next ›
hi: अगला >

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
