Patch manager (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Development
hr: Razvoj

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Module
hr: Modul

en: Desc
hr: Silazno

en: Simple List
hr: Jednostavna lista

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Scan
hr: Skeniraj

en: Asc
hr: Uzlazno
