Patch manager (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Development
jv: Pangembangan

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Created
jv: Digawé

en: Module
jv: Modul

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
