Patch manager (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Development
kk: Дамыту

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: Configure
kk: Баптау

en: Created
kk: Құрылған

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
