Patch manager (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
