Patch manager (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Patches
kn: ತೇಪೆ

en: Scan
kn: ಶೋಧನೆ

en: Patch
kn: ತೇಪೆ
