Patch manager (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
