Patch manager (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Issue
lt: Leidinys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Module
lt: Modulis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
