Patch manager (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Path
ml: വഴി

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
