Patch manager (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
