Patch manager (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Simple List
my: ရိုးရှင်းသောစာရင်းပုံစံ

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
