Patch manager (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Development
ne: विकास

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Simple List
ne: साधारण लिस्ट

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
