Patch manager (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Issue
nl: Uitgave

en: Configure
nl: Instellen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Desc
nl: Aflopend

en: Simple List
nl: Eenvoudige lijst

en: Node: Type
nl: Node: type

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Scan
nl: Scannen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
