Patch manager (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Development
nn: Utvikling

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Created
nn: Laga

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
