Patch manager (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Development
os: Райрæзт

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг
