Patch manager (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
