Patch manager (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Development
fa: توسعه

en: List
fa: سجل

en: Description
fa: شرح

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: Path
fa: مسیر

en: Issue
fa: نشر

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Module
fa: ماژول

en: Desc
fa: نزولی

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
