Patch manager (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Path
ps: يونلور

en: Configure
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
