Patch manager (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Development
ru: Разработка

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: Path
ru: Путь

en: Issue
ru: Проблема

en: Configure
ru: Настроить

en: Created
ru: Создано

en: Module
ru: Модуль

en: Desc
ru: По убыванию

en: Simple List
ru: Простой список

en: Node: Type
ru: Материал: Тип

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: next ›
ru: следующая ›

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Scan
ru: Сканировать

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию
