Patch manager (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: Add
se: Lasit

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
