Patch manager (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: Name
si: නම

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
