Patch manager (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Development
sk: Vývoj

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Module
sk: Modul

en: Desc
sk: Zostupne

en: Simple List
sk: Jednoduchý zoznam

en: Node: Type
sk: Uzol: Typ

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Scan
sk: Skenovať

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
