Patch manager (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Configure
sl: Nastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
