Patch manager (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Created
sq: Krijuar

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
