Patch manager (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Development
sv: Utveckling

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Created
sv: Skapad

en: Module
sv: Modul

en: Desc
sv: Fallande

en: Simple List
sv: Enkel lista

en: Node: Type
sv: Nod: typ

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
