Patch manager (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
