Patch manager (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Path
ta: பாதை

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Module
ta: கூடகம்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
